Accent Prime

Paylaş:

Accent Prime yüz ve vücut şekillendirme için non-invaziv, son teknoloji ürünüdür.

Kombine teknolojilerin gücünü kullanarak, Accent Prime, yüz ve vücut şekillendiren, cilt sıkılaştıran, selülit azaltan, doğal hatlarınızı ortaya çıkararak sizi gençleştiren, kişisel, gözle görülür, güvenilir ve kalıcı sonuçlar veren bir yöntemdir.

Accent Prime, herhangi bir yan etki veya istirahat süresi gerektirmez. Tedaviden hemen sonra normal aktivitelerinize dönebilirsiniz. Accent Prime ile yapılan tedaviler, tüm cilt tipleri ile yüz, boyun ve dekolte gibi ince ve hassas bölgeler için güvenli ve etkilidir. Kademeli ısıtma ve entegre soğutma sistemi, ağrıyı önler ve daha rahat bir tedavi sunar. Hastalar seanstan sonra normal aktivitelerine dönebilirler.

Hangi Bölgeler İçin Etkilidir?

Kollar (bingo wings) ve sırt:

Yaşlandıkça, omuz ve sırtımızdaki deri, elastikiyetini yitirebilir, bu da istenmeyen görünümlere ve sarkmalara neden olabilir. Accent Prime, kol ve sırt bölgelerinde son derece etkilidir, ultrasonik radyo dalgalarını kullanarak fazla yağı, hızlı ve etkili bir şekilde yok eder.

Yüz ve gıdı:

Accent Prime, kolajen liflerinden oluşan bir ağ üzerinde çalışır, onları harekete geçirerek cildin elastikiyetini ve şeklini yeniden kazandırır. Aynı zamanda yağı önemli ölçüde azaltma yeteneğine de sahiptir.

Bacaklar (Uyluklar ve popo)

Kim pürüzsüz, ince bacaklar ve sıkı kalçalar istemez? Accent Prime, uylukların ve dizlerin iç kısımlarındaki yağlı doku ve sarkıklar ile başa çıkmak için harika bir çözümdür. Ultrason ve radyo dalgası teknolojilerini birleştirir ve bu zorlu bölgelerde bile hızlı ve etkili bir şekilde hareket ederek, muhteşem bir etki elde etmek için kolajen liflerini uyarır.

Mide (Karın ve bel)

Mide muhtemelen bir kadının vücudundaki en hassas bölgedir. Accent Prime, aşırı karın yağlarından kurtulmanızı sağlar ve sıkılaşmanıza yardım eder. Düz bir karın ve ince bir bele sahip olmak 25 dakika kadar uzağınızda olabilir.

Nasıl çalışır?

Accent Prime, cilt sıkılaştırma ve vücut şekillendirme için en gelişmiş yöntemlerden biridir.

Yöntem, ultrasonik ve radyo frekansı (RF) teknolojilerindeki en son yenilikleri doğal, uzun ömürlü sonuçlar ile etkili ve yüksek oranda özelleştirilmiş uygulamalar sunmak için bir araya getiriyor.

Ultrason enerjisi, inatçı yağ hücrelerini etkin bir şekilde bozarak, tedavi alanı boyunca homojen olarak dağıtır. Daha sonra RF gücü, dokuya termal ve derin ısı verir bu da, daha konsantre enerji tedavisi demektir. Bu benzersiz kombinasyon, tedavi süresi ve seans sayısını azaltırken daha güçlü sonuçlar elde etmeye yardımcı olur.

Yağa ne olur?

Accent Prime, yağ hücrelerini seçici olarak hedefleyen ve çevredeki dokulara zarar vermeyen bir teknolojiye sahiptir. Enine dalga titreşimleri, yağ hücresi zarlarını bozarak, kademeli bir bozulmaya ve depolanmış yağın serbest kalmasına neden olur. Hasarlı yağ hücreleri daha sonra lenfatik sistem yoluyla vücuttan atılır. Tedavi etmek istediğiniz bölgeye bağlı olarak, 4 ila 6 seans önerilir, ayrıca çoğunlukla ikinci seansta sonuçlar görülebilir.

Paylaş:
Siz Yorumlayın Doktorumuz Cevaplasın
Benzer Yazılar